Par Mums

J&R grupa apvieno dažādus uzņēmumus Eiropā, dibināta vienā no Latvijas gleznainākajām pilsētām – Siguldā, kur grupas galvenā mītne atrodas arī šobrīd un kurā ir izvietots mūsu pārdošanas centrs, noliktavas, kā arī montāžas centrs. J&R Grupa ir ātri augošs uzņēmums, kas atbilst starptautiskam kvalitātes sertifikātam ISO 9001:2008 un uzņēmums, kas katru gadu palielina apgrozījumu un piedāvā produkciju un pakalpojumus ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Baltkrievijā, Serbijā un Čehijā.

Mūsu galvenais darbības virziens ir visaugstākās kvalitātes hidrauliskais aprīkojums komerctransportam un visaugstākās kvalitātes aprīkojums būvniecībai un industriālajām iekārtām. Šādu darbības virzienu neesam izvēlējušies nejauši, bet gan apzināti un rūpīgi izpētot un apzinot tirgus apstākļus, virzienus, mūsu profesionālo varēšanu un nākotnes perspektīvas.

Baltija un Eiropa ir mūsu tirgus.

J&R grupa ir globāls uzņēmums, kas pārdod, uzstāda aprīko un rod visdažādākos risinājumus komerciālo transportlīdzekļu sfērā, kā arī pārdod , iznomā un apkalpo būvniecības iekārtas un piegādā industriālās iekārtas. Tas ir ne tikai liels gods ikdienā sadarboties ar labākajiem komerctransporta, būvniecības jomas un industriālā sektora pārstāvjiem, bet arī milzīga atbildība par katru pārvadāto kravu, uzbūvēto celtni un tiltu, tāpēc mūsu moto ir : Jūsu partneris komerctransportam un būvniecībai.

J&R grupa ir gatava turpmākajai attīstībai, jau šobrīd investējot jaunās iekārtās un tehnoloģijās, kā arī, protams, jaunos enerģiskos un izglītotos darbiniekos.

Ar savu optimistisku redzējumu mēs esam pārliecināti par gatavību mūsu nākotnei jau šobrīd un esam gatavi jau šobrīd uzņemties visaugstāko atbildību par mums uzticēto darbu.

J&R Grupa – gatavi nākotnei!

Ofisa bilde Ofisa bilde Ofisa bilde Ofisa bilde

SIA J&R Grupa. Visas tiesības aizsargātas. © 2009 – 2023